Het is Internationale vrouwendag vandaag. Voor iedereen. Bericht erover op Instagram. Reis zaterdagochtend in alle vroegte richting Houten. Het is m’n oppasochtend bij mijn twee kleindochters. De jongste, Jolein (ruim 1), is een beetje grieperig. Die ligt vooral op bed. De oudste, Florien (bijna 3), is echter volop aanwezig. Ga met haar ‘winkelen’. Zij op haar step/fiets, ik erachteraan hobbelend. Een avontuur op zich.
Vermaken ons onderweg zeer. Een regenboogzonnebril is haar deel… M’n dochter en haar partner genieten thuis mee.
Werk, in de loop van de middag terug thuis, eerst aan de inhoud van de tassen van het Stadhuis. Doe aan het eind van de middag een paar klusjes in de voortuin beneden. Snoei de heg en ontdoe de voortuin van bladeren. Gebruik het avondeten samen met Simone bij Phuket aan de Schokkerweg. Fietsen erheen. Altijd gezellig (en heerlijk bovendien).
Vermaak me zondag – in de wetenschap dat talloze mensen genieten van de CPC Loop – vooral in de privésfeer. Fiets heen en weer naar de Keizerstraat. Doe er een paar boodschappen. Voorzie Simone van een fruitontbijtje en ons van de lunch en het avondeten. Geef onze fietslampen nieuwe batterijen en verricht allerlei leeswerk. Marijn de Pagter belt. Bewonder de (gouden en zilveren) prestaties van de Nederlanders tijdens de EK atletiek in Apeldoorn.