Dinsdag 15 april

Stap na het zwemmen op de fiets richting het Stadhuis. Neem om negen uur met gemeentesecretaris Ilma Merx de agenda door van de collegevergadering die volgt. Zit de collegevergadering voor. Het is de laatste voor het meireces. Hebben daarom een flink aantal stukken te bespreken. Rond rond drie uur ’s middags de vergadering af. Koppel na afloop terug aan enkele naaste medewerkers. Onderteken op verzoek van Emma Koornneef een stapel oorkondes.

Het gaat om de versierselen die horen bij de jaarlijkse uitreiking van de Jeugdlintjes volgende week vrijdag. Fiets aan het eind van de middag naar huis. Kleed me om en reis samen met Simone naar Amsterdam. Begin onderweg aan de stukken uit de loodgieterstas van het Stadhuis. Wonen ‘s avonds in het Paleis op de Dam het staatsbanket bij ter gelegenheid van het bezoek van de Sultan van Oman, Z.M. Sultan Haitham bin Tariq Al Said. Zie vele bekenden. Natuurlijk ambtgenoot Femke Halsema (Amsterdam).

Praat in de (traditioneel lange) wachtrij voorafgaand aan het banket gezellig bij met Pieter Omtzigt en zijn echtgenote. Vraag bij premier Dick Schoof opnieuw aandacht voor de (financiële) positie van de gemeenten. Maak in de Burgerzaal aan tafel kennis met onder anderen Arnout Damen. Leuke vent. Val, terug thuis, als een blok in slaap.